Szkolenia

story1

Storytelling. Jak wpleść krótką opowieść do każdego tekstu

Zdarzyło Ci się kiedyś patrzeć w roziskrzone ciekawością oczy rozmówcy, który słuchał Twojej opowieści? Jeśli tak, to wiesz, że dla tego uczucia warto opowiadać. Kiedy wpleciesz ciekawą opowieść do swojego teksu, będą ją śledziły roziskrzone oczy nie tylko jednego rozmówcy, lecz wielu czytelników.

Więcej →

blog

Blog ekspercki. Jak tworzyć wciągające wpisy, które wypromują Twoją wiedzę

Każdego dnia powstaje na świecie około 200 tysięcy blogów. Blog ekspercki daje autorowi szansę na to, by zaciekawić klienta swoim produktem, dotrzeć do setek czytelników, a wreszcie: żyć ze swej pasji. Jednak w praktyce niewiele blogów wykorzystuje tę szansę. Jak sprawić, żeby się udało?

Więcej →

surprise3

Lekkie pióro. Sztuczki stylistyczne, które ubarwią każdy tekst

„Czy to jest dobrze napisane?” „Co jeszcze zmienić?” „Dlaczego mój tekst brzmi tak sztywno?”  Takie podszepty Twojego Wewnętrznego Krytyka świadczą tylko o jednym. W pisaniu tekstów, o których marzysz, przeszkadza Ci niepewność.
Sztuczki stylistyczne pomogą Ci pozbyć się tego uczucia i napisać ciekawy tekst na każdy temat.

Więcej →

happiness

Radość pisania. Jak pokonać Wewnętrznego Krytyka i cieszyć się pisaniem.

Dla tych, którzy kiedyś lubili pisać, ale dopiero teraz sobie o tym przypomnieli.
Dla tych, którzy niedawno zauważyli, jaką przyjemność sprawia im pisanie, ale sądzą, że nie wychodzi im to dobrze.
Dla tych, którzy zaczęli pisać, ale okazało się, że brakuje im pomysłów.
Dla wszystkich, którzy czują, że mają coś ciekawego do opowiedzenia czytelnikowi, ale zastanawiają się, czy ktoś będzie chciał to czytać. Więcej →

webwriting-szkolenie

Webwriting. Jak pisać skuteczne teksty internetowe.

Wyszukiwarka w przeciągu ułamka sekundy przenosi Cię na wybraną stronę. W przeciągu kolejnych kliku sekund decydujesz, czy warto na niej pozostać, czy też kliknąć Wstecz. Dokładnie tak samo zachowuje się czytelnik, który trafia na Twoją stronę. Czy wiesz, jak go zatrzymać?

Więcej →


Notice: Undefined index: a in /home/poradnik/domains/poradnikpisania.pl/public_html/wp-content/themes/blank/footer.php on line 42