Jak napisać wciągający artykuł ekspercki. Infografika i FAQ

Poznaj zasady pisania artykułu eksperckiego w przystępnej formie infografiki, jaką przygotowałam wraz z Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku. A tutaj zebrałam pytania od czytelników na temat infografiki wraz z odpowiedziami. Tak powstało FAQ, które przyda się zwłaszcza tym, którzy tworzą teksty na temat wydarzeń kulturalnych.

Udostępnij:

14 komentarzy do „Jak napisać wciągający artykuł ekspercki. Infografika i FAQ

  1. Konkretnie, merytorycznie, utylitarnie. „Tylko” dzięki tej jednej infografice zapisałam kilka szkiców blogowych i mam pomysły na przekształcenie kilkunastu innych. A to dopiero rozgrzewka, bo książki Pani autorstwa,zakupione, własnie odkurzam do natychmiastowego wchłonęcia i… zastosowania. Bardzo dziękuję za to, co i jak Pani robi…. Czy już Pani dziękowałam? 🙂 🙂

    1. Pamiętam kurs, w którym Pani uczestniczyła. Co więcej, zacytowałam fragment Pani bloga w najnowszej książce o pisaniu tekstów krótkich (ukaże się za jakieś trzy miesiące). Oczywiście, cytat w pozytywnym świetle – jako przykład dobrego wykorzystania czasu teraźniejszego w krótkim tekście:)

  2. Infografika fajne i informacje bardzo przydatne, tylko ta czcionka stylizowana na pismo odręczne… Musiałem wręcz domyślać się do tam jest napisane, jest aż tak bardzo nieczytelna.

    1. To cenna uwaga. Wprowadzimy zmiany pod koniec października, kiedy zbierzemy wszystkie komentarze.

  3. Bardzo, bardzo przydatne, będę korzystać na pewno, a część informacji pamiętam z kursu. Ciągle szukam nowych wpisów na Poradniku:-) I chciałam wszystkim powiedzieć, że rady p. Joanny są niezwykle cenne. Wiem z własnego doświadczenia, bo mój blog bardzo się dzięki nim rozwinął!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *